Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Feminismiä kireille housuille myös.

Fetasoinistinen
08.03.2017 |

Me ollaan kumminkin kaikki ihmisiä.
Feminismi ajaa naisten aatteita yksittäisten miespuolisten rikollisten feminismin aloittajien etuihin.
Feminismi vien naisten aatteita yksittäisten miesten hyväksi. Siitäkin sanan kehittymisestä ollaan paljon kinasteltu ajan mittaan eri yksilöiden voimien kanssa miten se onkaan koska koko paska on täysin ihmiskuntaa tuhoava myös miehiä alistava ihmisoikeusrikkomus näkymättömällä tavalla mistä pienemmätkin paskiaiset yrittävät hyötyä viimiseen näkemiseen saakka mitä heillä on silmiä päässä.
Tämä muoto on pysynyt noin 160vuotta eli 2/3 osa siitä mitä se on ollut ällöttävää ja on vielä 1/3osa ällöttävää kunnes SE? vihdoinkin tuhoutuu.
Tästä ollaan mielestäni hyvinkin eri mieltä katsoen realistisesti sillä tavoin keillä on mennyt aivot pilalle ja kenen silmien takia ja keillä on menyt silmät piloille keiden aivojen takia. SE.... ruotsi ei tykkää feminismistä enää ja suomi on sen pahin kytkökset. Tarkoittaa myös sitä että suomella on feminismin alku ja loppu. Ruotsi poistaa sen ehkä ihmisten mielestä julmalla tavalla mutta he eivät heitä paskaa suomeen ja he eivät tee ihmisoikeusrikkomuksia miten suomi tekee ja ne haluaa suomen oppivan tästä jotta kansamme toimisi ihmisten tavoilla eikä feministin tavoilla. Kaikki olemassa oleva on jo olemassa joten käytä silmiä ja aivoja. Minun mielestä pelkkä kasvatuksen avulla voi saavuttaa näkemyksen jotta voi tulla ymmärretyksi tästä asiasta mutta en ole teidän vanhempi. Suomessa on kyllä ällöttävää pikkutytönmäistä kerjäämistä ja huomionhakua heti asian tiimoilta päästääkseen pois siitä että on jatkuvasti pikkutyttö.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
08.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vittu jos tässä ei ole asiaa niin olet äidinnussija!

Vierailija
2/3 |
08.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

En saa tekstistäsi edes sen vertaa selkoa, että ymmärtäisin, oletko puolesta vai vastaan. Pointti ei selviä edes otsikosta. Opettele jäsentämään ja käyttämään välimerkkejä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
08.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

En saa tekstistäsi edes sen vertaa selkoa, että ymmärtäisin, oletko puolesta vai vastaan. Pointti ei selviä edes otsikosta. Opettele jäsentämään ja käyttämään välimerkkejä.

Toisaalta vielä vilkaistuani tämä näyttää ihan psykoosissa/jossain muussa hädässä kirjoitetulta. Miksi edes vaivauduin. 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi seitsemän kolme