Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Joko olette lukeneet Tuomas Enbusken kuvauksen itsestään?

Vierailija
06.03.2017 |

Hän sanoo mm olevansa anuksesta, naisvihaaja, sovinisti. Lisää voi lukea hänen blogistaan, on muuten jännä ilmiö kun joku mies ottaa oikeudekseen puhua ja edustaa kaikkia miehiä maailmassa, riittää kun omistaa munat.

Todellisuudessa kun Enbuske ei puhu muista miehistä kuin itsestään ja tulee paljastaneeksi yllättävän paljon.
http://blogit.iltalehti.fi/tuomas-enbuske/2017/03/03/sivistynyt-mies-si…

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
06.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Juu ja ilmeisesti hänen pornofetissit on aikamoisia, liekö toteuttaa sadomaso ja muita leikkejä tosielämässäkin.

Vierailija
2/5 |
06.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kenestäkään muusta kuin valkoisista heteromiehistä ei ole lupa kirjoittaa yhtä yleistävästi, se olisi vihapuhetta. Ettekö usko, no laittakaapa tuon miehen tilalle joku eri ihonvärin tai tietyn uskontokunnan edustaja niin saat syytteen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
06.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ihan kaikkea ei tarvitse itsestään paljastaa, aikamoisia väkivalta ja muita fantasioitakin päässä tuntuu pyörivän.

Vierailija
4/5 |
06.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikä tämä Enbuske on koulutukseltaan? Ylioppilas?

Vierailija
5/5 |
06.03.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mä taas uskon, että kaikki miehet ovat sisimmässään piilosovinisteja ja perverssejä. Tulisivat vaan kaikki kaapista ulos, niin aukeisi naistenkin silmät. Naiset ovat sellaisia sinisilmäisiä miestenpalvoajia.