Apua lapseni katsoo animea!
MIten saan sen lopettamaan sen roskan katsomisen?
Joko hän lopettaa tai lähtee lastenkotiin!!!11
Kommentit (2)
Aivan sairasta puuhailua tuollainen. Aikusena tuollaiset henkisesti tuskaantuneet anime-oireita kärsineet henkilöt ovat aivan alistuneita. Minä en kestä tuollaista säätöä, aivan absolutisti tuo teidän lapsenne. Tuollaiset pitäisi lähettää viideksi vuodeksi Lappiin työleirille kaivamaan uraania.
Anteeksi, lapseni on IFK-fani, jota en itse pysty edes käsimään. Itse kannatan Kärppiä. Pistin hänet heti virkkaamaan mummolleensa vaatteita. Huomenna hän on, sitten lähdössä tunnin myöhässä olevalla VR-junalla lappiin tekemään töitä, jotka vapauttavat hänet omista synneistään. Hän kieltäytyi menosta rippikouluun, joka varmasti syynä tähän hirveään käytökseen.
Hän oli myös katsonut tällaista tubettajaa, kuin ''Rusti Kake'', joku masentunut saatananpalvoja, joka leikkii teräaseilla puukkoleikkiä. AIVAN KÄSITTÄMÄTÖNTÄ!!!!
Joo joo. Lue vaikka edellinen provo: http://www.vauva.fi/keskustelu/4235765/ketju/apua_tyttareni_haluaa_kats…