Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ja taas on termit sekaisin

Vierailija
09.02.2017 |

Eli iltalööpiskä julkaisee tekstin, jossa kerrotaan näyttelijättären vilauttaneen vaginaansa.
Aika laaja emätin, jos se oikeasti kuvassa näkyy!

Ehkä kuitenkin vulva, jos halutaan lääketieteellistä latinaa käyttää.

Muistelen, miten porukalla kyllä kelattiin VHS-kasettia, että vilauttaako Sharon Stone vaiko eikö, mutta 24" telkkari ei ratkaissut kiistaa ja sitten se kasettinauha olikin jo poikki siltä kohtaa.

http://www.iltasanomat.fi/elokuvat/art-2000005079666.html

Ohjaaja Paul Verhoeven valotti Bild-lehdelle, mitä legendaarisen ysärileffan kuvauksissa todella tapahtui.

Elokuvissa näkyy paljon kaikkea sellaista, josta jää jälkeenpäin miettimään, miten kohtaukset on toteutettu. Nyt yksi mysteeri on ratkennut – nimittäin se, näyttikö Sharon Stone Basic Instinct -elokuvassa omat intiimialueensa, vai päädyttiinkö kuvauksissa trikkikuvaan tai tekovaginaan.

Basic Instinct – vaiston varassa on eroottinen jännityselokuva vuodelta 1992. Sen ohjasi hollantilainen elokuvaohjaaja Paul Verhoeven.

Elokuva sai aikanaan erittäin paljon julkisuutta kohtauksesta, jossa näyttelijä Sharon Stone ristii jalkansa ilman alushousuja. Stone sai elokuvassa esittämästään Catherine Tramellin roolista ensimmäisen Golden Globe -ehdokkuutensa.

Nyt elokuvan ohjannut, 78-vuotias Verhoeven, on päättänyt lopettaa yleisön arvuuttelun ja paljastanut Playboyn haastattelussa, että: kyllä, elokuvassa nähdään näyttelijätär itse, paljaana ja luonnontilassa.

Kohtauksessa näyttelijän vagina näkyy vain hetken. Jos oikein todella haluaa jotain nähdä, ja pysäyttää kuvan oikeassa kohdassa, jotain yksityiskohtia pystyy tarkastelemaan.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
09.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jatka tirkistelyä!

Vierailija
2/2 |
09.02.2017 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jo sulla on murheet. Menikö yö valvoessa ja tätä miettiessä?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän yksi kuusi