En kehtaa enää mennä kuntosalille
Siellä oli mielettömän komea ja seksikäs personal trainer mies. Myönnän tuijotelleeni häntä aika useinkin. No, hän ilmeisesti ikävä kyllä huomasi sen ja näyttää nykyään naureskelevan minulle aina ohi kulkiessaan. Hänellä on sormus enkä tarkoittanut mitään sen enempää, ja nyt en enää kehtaa mennä salille. Kaiken huipuksi huomasin, että hän vetää siellä ainoaa ryhmäliikuntatuntia, josta olisin ollut kiinnostunut, enkä nyt voi mennä sinne.
Onhan tämä vähän naurettavaa. Onko muilla vastaavia noloja kokemuksia, kun on kuolannut jotain miestä? Miten olette selvinneet? Mulla tapahtuu tällaista aika usein, töissäkin on vastaava tapaus. En kai osaa olla kovin cool, kuten muut naiset.
Kommentit (2)
Vierailija kirjoitti:
Maksat salimaksuja ja et käy. Järki käteen.
No joo.
Mutta eikö tuollainen ole noloa kenenkään muun mielestä? Miesten on vaan ns. miehekästä kuolata naisia, mutta näin kun tapahtuu, sitä pidetään huvittavana.
Ap
Maksat salimaksuja ja et käy. Järki käteen.