Seksi seksi seksi!!!
Eikö maailmassa mitään muuta ole? Miksi siitä pitää jauhaa kaikkialla. Ihan sama mihin menee niin se on esillä jossain muodossa.
Eikö rakkaudella ole enää mitään väliä??
Tuntuu että koko maailma pyörii pelkän seksin ympärillä.
En jaksa tätä enää.
Siellä varmaan jo osa huomasi että olen ärsyyntynyt joten nyt olisi hyvä hetki näpäyttää jotenkin. Sano vaikka luuseriksi joka ei saa naista.
Ja nyt kun selvisi että olen mies niin voitkin haukkua koko miessukupuolen tässä samalla.
Äläkä unohda painaa alapeukkua!
Kommentit (4)
Mulle seksi on tärkeää siltä osin, että harrastan sitä vain ihmisen kanssa, jota rakastan. Jollei ole rakkautta niin ei ole seksiäkään. Seksi vain yksi, joskin hyvin oleellinen rakkauden ilmentymä.
Ja ei, en koe tarvetta haukkua ja latistaa, sulla on oikeus olla tympääntynyt siihen että kyseistä asiaa tuputetaan joka tuutista.
Joo seksiä pitää olla! Siinä ei ole mistään rakkaudesta kyse, vaan nautinnosta. Jos himottaa, niin sit himottaa ja just sen kanssa, kuka täyttää mun kriteerit.
Voi kunpa seksiä harrastettaisiin vain, kun halutaan yrittää lasta. Ärsyttää kun se on muille niin maaginen juttu, että joka käänteessä pitäs olla nytkyttämässä >:(
T. Nainen 25v