Onko joku ilmoittanut lähipäivinä Tori.fi:ssä? Kauanko tuo ilmon julkaisu oikein kestää?
Paljon olisi uuden vuoden raivauksen jälkeen myytävää, mutta mikään ilmoitus ei tunnu menevän läpi. Eilisestä aamupäivästä lähtien omilla sivuilla on lukenut vain tuo "Ilmoituksesi odottavat Torin hyväksyntää", vaikka ihan perushuonekaluja yms. on myytävänä.
Kommentit (4)
Ootko käyny kattoo että näkyykö ne silti siellä? Mulla joskus kestää se ilmotus itselle tulla kaemmin. Tavara on jo ollu myynnissä. Lisäks jos sul on menny roskapostiin tmv viesti?
Kävin katsomassa, en löytänyt haulla ainakaan. Onpa kumma juttu! Eikä spostissakaan ollut mitään roskapostissa.
Noh, kokeilen laittaa ilmoituksen uudelleen jos eilen niihin tuli joku bugi :/
Vierailija kirjoitti:
Onko joku ilmoittanut lähipäivinä Tori.fi:ssä?
Ikävä nulkuttaa pilkkua, mutta minua häiritsee suunnattomasti kun lähipäivinä-sanaa käytetään viittaamaan menneisyyten. Minä en aio ilmoittaa lähipäivinä Tori.fi:ssä, enkä ole jättänyt ilmoituksia viime aikoina.
20 minuuttia meni eilen, kun laitoin asunnosta vuokrailmoituksen.