Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kokemuksia erektiolääkkeiden viihdekäytöstä?

Vierailija
14.12.2016 |

Olisi kiinnostavaa lukea kokomuksia erektiolääkkeiden ns. viihdekäytöstä.

Itse päädyin erektiolääkkeen viihdekäyttäjäksi jo kymmenkunta vuotta sitten, kun eron jälkeen tapasin todella hoikan, liikunnaiisen ja tiukan minua paljon nuoremman naisen. Seksielämämme oli hyvin vilkasta ja kun rakastelimme useamman kerran samana päivänä kävi joskus niin, että iso, pitkä kaluni meinasi taittua.

Menin urologille ja hän ymmärsi vaivavani ja sain lääkettä.

Tuo suhde päättyi, kun nainen halusi lapsia, mutta minä en enää lisää.

Nykyinen vaimoni on ihanan tiukka, mutta ei niin tiukka, että tarvitsisin lääkitystä.

Lääkkeeseen on vain helppo jäädä koukkuun, kun vaiktusaika on pitkä ja voi olla varma siitä, että homma toimii tarvittaessa.

Lääke saa veren pakkutumaan voimakkaasti penikseen ja vaikuttaa hieman myös kalun kokoon. Olen itse mitannut (siis oikeaoppisesti kalun yläpuolelta), että kun kaluni on luomuseisokissa pituudeltan 19,5 cm, on se lääkettä käytettäessä 19,8 cm

Kommentit (9)

Vierailija
1/9 |
14.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Upeaa kamaa, mutta jää henkisesti koukkuun. Siksi yritän panna luomustikin välillä. Käytän Cialista ja Viagraa, ja homma toimii :) monella on ongelmana kuulemma laukeaminen, mutta minulle se ei tuota ongelmia boostattunakaan.

Vierailija
2/9 |
14.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Onko jotain muutakin käyttöä näillä kuin viihdekäyttöä?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/9 |
14.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo se sivuvaikutus on ainakin Cialiksella, että kun kalu seisoo kuin rautakanki, niin tuntoherkkyys vähenee enkä aina pysty laukeamaan, etenkin jos edellisestä rakastelusta on lyhyt aika.

No, onhan se toisaalta tasa-arvoa, kun mieskin jää joskus rakastelussa ilman orkkua

Vierailija
4/9 |
16.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulla tai meillä olis tarkoitus nussia koko viikonloppu. Jos otan 2 satasta niin kestäiskö erektio sunnuntaille? eli pe-su, Vai pitäiskö ottaa 1 tapletti päivässä. Ei olla nussittu viikoloppuisin kun kerran. Eilen tuli puheeksi jos näin tehtäisiin. Kyllähän  yhelläkin pärjään, mutta ei kokoviikonloppua. Onks siinä jotain vaaroja. m

Vierailija
5/9 |
17.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kuten melkein kaikilla palstalaisilla mullakin on pelkässä levossakin 32cm ja oikeaoppisesti mitattuna seisokki 38cm. Pakko käyttää viagraa kun seisokin aikana meinaa lähteä taju veren paetessa päästä kyrpään. Sitten kun vihdoin veri riittää siellä niin ei pysty nussimaan kun huimaa...

Vierailija
6/9 |
17.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

kun käyn thaimaassa lomalla ja panen hoikkavartaloisia thaityttöjä, niin käytän erektiolääkkeitä. on mukava tarjota köyhille ihmisille työtä ja kun lääkkeiten avulla penis pysyy kovana, niin työnteko hoituu helpommin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/9 |
17.12.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joo, voihan asiasta toki laskea leikkiä ja harva mies tunnustaa käyttävänsä erektiölääkkeitä,

Ja jotkut urpot tilaa netistä jotain potaskaaa..

Mutta ainakin Cialis, jonka vaikutusaika on jopa 36 tuntia on upea lääke, tosin se on nyt pirun kallis, mutta sen patentti kaiketi loppuu ensi vuonna

Eli rohkeesti vaan lääkärille....

Vierailija
8/9 |
16.09.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mäkin voin kertoa omasta kokemuksesta. On tullut joskus kokeiltua sekä laillisia että ns. pimeitä pillereitä, ja ero on kuin yöllä ja päivällä. Ne mitä ostin ulkomaisesta nettikaupasta ilman reseptiä olivat aivan arpapeliä yhdessä paketissa teho oli olematon, toisessa taas tuli outoja sivuvaikutuksia (päänsärky ja sydän hakkasi oudosti). Jälkeenpäin tajusin, että eihän kukaan tarkista mitä niissä pillereissä oikeasti on, ja kyllä vähän pelotti, että mitä jos olisin ottanut jotain ihan väärää ainetta. Kun siirryin käyttämään lääkettä suomalaisen reseptin kautta, niin huomasi heti eron: tasainen teho, turvallinen olo eikä tarvinnut arvailla. Tällä hetkellä reseptin saa niin helposti, ettei ole mitään järkeä riskeerata terveyttä. Riittää, että täyttää netissä esitietolomakkeen, lääkäri käy sen läpi ja jos ei ole vasta-aiheita, saat sähköisen reseptin. Lisää voi lukea https://medilux.fi/viagra-ilman-reseptia-ja-viagra-resepti/ Mun mielestä suomalainen systeemi on tässä tosi hyvä: turvallinen, luottamuksellinen ja toimii nopeasti. Ei tarvitse enää mennä kasvotusten selittelemään, vaan homma hoituu asiallisesti ja reseptilääke tulee apteekista aina varmasti laadukkaana. Se on iso plussa, varsinkin kun tietää miten paljon netti on täynnä väärennöksiä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
9/9 |
17.09.2025 |
Näytä aiemmat lainaukset

Lääkkeeseen on vain helppo jäädä koukkuun, kun vaiktusaika on pitkä ja voi olla varma siitä, että homma toimii tarvittaessa.

""" Viagra auttaa miestä saavuttamaan erektion ja ylläpitämään sen vain, kun hän on seksuaalisesti kiihottunut; se ei lisää seksuaalista kiinnostusta tai halua. Siksi, jos mies ei ole kiinnostunut naisesta, Viagra ei ole tehokas auttamaan häntä saamaan erektiota. albanyurologyclinic.com hims.com """ Lähde: Duck.ai

 

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kolme viisi