Diandra on kyllä niin upee <3
Pärjäisi kyllä x-factorissakin jos Saarakin pärjää.
Kommentit (7)
Nii-in. Se tarvitsisi kunnon biisejä myös, ei tuommoisia, mitä sille nyt tehdään. :-( Se sopisi vaikka jonkun bändin laulajaksi? Se on niin upea, kun se laulaa noita oikeasti hyviä lauluja, että ihan harmittaa sen puolesta, kun ei sillä ole arvoisiansa omia kappaleita!!! Äähh!!
Niin on vallan ihana. Kuten Parkkonenkin. Silti saavat jotain tauskipaskaa esitettäväksi 😡
Vierailija kirjoitti:
Niin on vallan ihana. Kuten Parkkonenkin. Silti saavat jotain tauskipaskaa esitettäväksi 😡
Diandra on Saaran tapaan virtuoosinen laulaja, Pete ei, se on hyvä esiintyjä, hauskannäköinen, mutta laulajana "ihan hyvä" eikä tulkitsijana edes kovin syvällinen millä kompensoisi virtuositeetin puutetta. Diandralla voisi olla saumoja, jos löytäisi paremmin tyylinsä, Petestä tuskin, koska vastaavia löytyy.
Niinpä, niinpä, niinpä... Eikö löydy Suomesta tarpeeksi hyviä biisintekijöitä ja muutenkin korkeantasoista tiimiä Diandran taustalle? Hän on upea, sielukas, sydämellinen, kaunis, kaikkea mitä voi toivoa.
Muakin harmittaa, että Diandralla olisi kykyä vaikka mihin ja sitten se joutuu esittämään noinkin karseeta iskelmähelvettiä.
Nyt joku biisintekijä oikeesti ottakaa se yhteistyöhön mukaan tai jotain. Ja sen manageri hävetköön ihan tosissaan, ettei parempaan pysty.
On se. Voi mistä hälle löydettäisiin taitavia biisintekijöitä ja kunnon tiimi taustalle!!