Nainen haistaa miehessä betamaisuuden, kuin valkohai veren
Seurustelu naisen kanssa on betamiehelle kuin uisi uima-altaassa valkohain kanssa. Betamiehen pitää teeskennellä alfaa tai ainakin kätkeä betamaisuutensa henkensä uhalla, ettei hai käy kiinni ja revi palasiksi. Pienikin heikkouden ja betamaisuuden osoitus on kuin verta vuotava haava, jonka tuo verenhimoinen peto haistaa.
Nainen haluaa aina miehen, joka on vahvempi kuin hän itse. Dominoivan alfan. Jos mies on tossukka betauros, niin nainen pistää tossun alle samantien. Naiset paskatestailee miestä, ja katsoo hyppiikö mies hänen pillinsä tahdissa. Jos hyppii, niin mies menettää kaiken kunniotuksen naisen silmissä.
Kommentit (2)
Näin on. Betaominaisuudet ovat niitä joiden vuoksi mies poljetaan lauman alimmaiseksi jo nuorena. Vain uhkarohkea ja vaarallinen alfan feikkaaminen voi olla hetkellinen pakotie tästä kurjuudesta.
Naiset eivät ymmärrä miesten maailman sääntöjä.
up