Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Auttakaa. Kaikki tapailuyritykset menee mönkään.

Vierailija
06.10.2016 |

Olen ollut puolitoista vuotta sinkkuna lähes 20v kestäneen suhteen jälkeen. Olen yrittänyt tavata miehiä nettideiteiltä,mutta pieleen menee. Tähän aikaan mahtuu viisi tapailua ja kahdet kahvitreffit. Seksiä on ollut kahden kassa ja muitten kanssa vain juttelua. Joko itseäni ei kiinnosta lainkaan tai sitten kiinnostaa ja miestä ei. Juuri olen luopumassa miehestä,jonka suhteen aikataulut vaikea sovittaa ja lisäksi mies edelleen deittisivulla.Tapailukulttuuri on työlästä ja ilmeisesti nettitreffailu ei mun juttu. Onkohan aika laittaa ruksit päälle ja unohtaa miehet.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
06.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä sä haet siitä miehestä? Etsitkö kivaa kaveria vai loppuelämän kumppania?

Sitä on oltava määrätietoinen. Tee itsellesi tietty kysymyslista, johon pohdit vastauksia. Mitä toivot tulevalta suhteelta, mikä riittää, mikä on ehdoton este.

Nämä asiat saa aika pitkälle selvitettyä jo etukäteen ja sitten kahvitreffit mahdollisimman pian. Alun tunnustelun jälkeen saa olla suorapuheinen ja sanoa suoraan kiinnostaako vai siirrytäänkö seuraavaan.

Kyllä se siitä. Joku sullekin on jossain.

Kun kerran meilläkin kaksi yksinäistä korjasi toisensa pois markkinoilta.

Vierailija
2/2 |
06.10.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Haen seurustelukumppania,en asuinkaveria. Seuraa matkoille ja muuten vain. Luottamus on ehdoton juttu. Jos kaveri kertoo edelleen hengailevansa nettideiteillä ja tapailee mua, saa mennä vaikka tykkäisinkin. Ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi neljä kaksi