Minkälainen ihminen ei tykkää Chisun luonteesta?
Kommentit (4)
Äärimmäisen lapsellista ja typerää tehdä itselleen tuntemattomista ihmisistä luonneanalyysejä jonkun tv-ohjelman perusteella. Et taida tajuta että ohjelmasta on pätkitty tuntikaupalla keskusteluja ja jäljelle jäävistä osasista tuskin voi ihmisestä mitään päätellä.
Väität että "Chisulla on ihana luonne". Mammat solvasivat pari vuotta sitten Jenni Vartiaista tyhmäksi ylimieliseksi sulkeutuneeksi paskiaiseksi vain pätkityn tv-ohjelman perusteella. Lukuisista lähteistä on selvinnyt ettei hän ole mitään sinne päinkään. Ihme jengiä olette.
En käsitä mitä ajat takaa. En tunne kyseistä artistia joten en voi sanoa hänen luonteestaan juuta enkä jaata. Ääni on kyllä kamala.
Tykkään Chisun biiseistä, mutta luonne.. hmm.. en tunne koko ihmistä, joten tuohon en voi sanoa mitään. TV ei ole koko totuus, show meininkiä.
En voi sanoa tykkääväni hänen luonteesta koska en tiedä minkälainen se on.