Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Eilistä Siljan panovideota jäin miettimään.

Vierailija
02.03.2006 |

Luojan kiitos minulla ei ole kokemusta mitään sanomattomista laivapanoista. Tuli tuossa se filmi mieleeni ja jäin miettimään, että en haluaisi olla kummankaan roolissa.



Eihän siinä ollut mitään nautintoa, ei hellyyttä, ei intohimoa...pelkkää jyystämistä. Nyt ymmärrän, mitä mieheni on tarkoittanut, kun on sanonut, että hänen muutamat baarituttavuutensa, joiden nimeä ei tiedä / muista ovat olleet pelkkiä panoja. Mieheni sanoi, että ne oli vähään niinkuin pussien tyhjennystä, survasu ja kiitti hei.



Kaikenlaiseen sitä ihmiset ryhtyy. Miksi? Onko heikko itsetunto ja tuolla tavoin saa " hellyyttä" ja jonkun lähelleen edes hetkeksi? Voe, voe.

Kommentit (13)

Vierailija
1/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Kyllä itsekin olen oman miehen kanssa aikoinaan harrastanut kännipanoja ravintolareissujen päätteeksi, eikä se tosiaan mitään ihmeellistä ole. Mutta seuraavan päivän krapulapano onkin sitten ihan toista maata ;-)

Vierailija
2/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joskus sinkkuna ei olisi vähempää voinut kiinnostaa seurustelu tai hempeily, mutta seksiä kaipasi silti. Eihän siitä toki voi puhua edes samana päivänä kuin rakastelusta oman miehen kanssa, mutta ei mulle huonoja muistoja ole jäänyt.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

On meilläkin ollut rappukäytävässä baarireissun jälkeisiä sessioita, eikä ne todellakaan ole olleet mitään " rakastelua" , mutta tuossa videossa puuttui kaikki tunne. Meillä sentään kännissäkin on ollut edes sitä intohimoa. Nainen tuossa videossa muistutti lähinnä lahnaa ja mies vielä kurkkaa sellanen " ai kato terve" ilme naamalla kameraan. Ei ollut tunnetta ei.



Terkuin Ap :)

Vierailija
4/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

tiesi tasan tarkkaan että niitä kuvataan. Miks muuten ois asettunu sinne piiloon. Kurkkas vaan että onhan se kaveri siellä kuvaamassa. Ja se eukko ei tenny tosiaankaan kuvaamisesta, oli sillä sen verran hämmästyny ilme kun sen huomasi.



Mutta, äklö olo tuli muuten mullekkin. Muijaa käytettiin vaan hyväksi pikkupoikien pornovideoleikkiin. Mahtaa sitä hävettää kun huomaa että oma naama kiertää netissä.

Vierailija
5/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

jotain hyväksikäyttövideota... :/



Mä en yleensä lähde availemaan tollasia, en viitsi liittyä siihen hyväksikäyttöön mukaan. Siinä sulle moraalia. :)

Vierailija
6/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olikos siinä sitten salaa kuvattu jonkun panemista?

Sen siitä saa kun lähtee kännissä vieraiden jätkien matkaan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
7/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

*3*

Vierailija
8/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nainen oli se uhri.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
9/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

sekstailee, on suuri todennäköisyys että joku sen näkee ja todella suurella osalla on nykyään kamerakännykkä jolla voi kuvata. En siis kutsuisi naista uhriksi kun itse hommassa mukana. Olisihan hän voinut sanoa että menevät hyttiin eikä halua yleisellä käytävällä hommailla!

Vierailija
10/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minun mielestäni yhdenillan jutut tuntemattomien kanssa ovat ihan kivoja, niistä voi saada paljonkin irti vaikkei edes nimeä kysyisi. Mutta tuollainen ala-arvoinen rynkytys perskännissä hintelän jätkän kanssa ruotsinlaivan julkisissa tiloissa, hyi saatana. Tuolla nyt ei ollut edes panemisen kanssa mitään tekemistä, niin säälittävältä näytti toiminta. Ja vielä ruma muija kyseessä. En kehtaisi kyllä katsoa edes peiliin muutamaan viikkoon.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
11/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitä sä mun moraalistani tiedät? ;)



Itseasiassa olen joskus ajatellut, että onkohan ollut viisasta jättää saattajat oven taakse ja harrastaa seksiä vain, kun tunnetaan kunnolla. Petikavereita on ollut kaksi. Joskus mietin, että tiedänkö seksistä mitään vai voisiko se esim. olla vieläkin upeampaa kuin mieheni kanssa nyt on.



Noista ajatuksista on kyllä kauan ja nyt " aikuisena" olen kyllä aika iloinen siitä, että olen pitänyt housut aika tiukasti jalassa. Ei se kuitenkaan flirttiä, pientä hiplailua ja suutelua ole estänyt.



Ja mä tykkään kattella seksivideoita. Porno ei ole mun juttu. Tuo linkin viedo ei vaan sytyttänyt yhtään, koska siinä ei ollut sitä tunnetta mukana. Kyllä mulla värähtää joskus jo siitäkin, kun nään jonkun parin suutelevan oikeen silleen antaumuksella. :)



Ap taas (selittelee ja selittelee ;)

Vierailija
12/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

Anna olla jo.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
13/13 |
02.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset


Anyway, tuo on oikein hyvä asento.



Palstan rouvatkin varmaan mielellään pyllistäisi

mulle samalla laila kuin tuossa videolla.

Tuikkaisin sitten 20cm kovaa kalua sisään ja

näyttäisin kuinka gutaa tuo asento parhaimmillaan

tekee naiselle....

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan viisi kaksi