Goodbye Sweden: juutalaiset pakenevat peloissaan Malmöstä
Ruotsin kansainvälinen maine on nyt:
- eniten raiskauksia maailmassa
- eniten rasistisia rikoksia juutalaisia kohtaan länsimaissa
Kommentit (19)
jeap tuo on hyvä video. täyttä asiaa absurdistanista. samalla tiellä ollaan vahvasti.
Rasistisia väitteitä, valhetta koko juttu. Ruotsissa eletään mahtavaa aikaa, yhdessä rikkaan monikulttuurin kanssa.
Kohta tää keskustelu poistetaan, koska keskustelupalsallla ei saa keskustella.
Luin sen Silta-sarjan miespuolisen päänäyttelijän (se iso karski mies ekoilla kausilla) haastattelun ja siinä se sanoi, että lopetti sarjassa sen valtavasta suosiosta huolimatta, koska kuvauspaikkana Malmö oli niin turvaton ja hän tanskalaisena juutalaisena koki turvallisuutensa uhatuksi. Se kertoo aika paljon kun naapurimaan näyttelijä ei uskalla olla siellä hittisarjan kuvauksissa.
Eikä saa olla peloissaan vaikka Ranskassa Lillen kaupunki ei uskalla järjestää kirpputoritapahtumaa.
Palakoot koko paska, ei kiinnosta enää.
Turismi tulee kärsimään ja sitä kautta verotulot, jotta voidaan tehdä taas omalle kansalle heikennyksiä kunniakansalaisten takia.
ruotsissa se on jo niin pitkällä ettei sitä voi enää pysäyttää.
Maailma seuraa kauhuissaan = paska-paavo jankuttaa "blogissaan".
Ei vittu ihme jos kuninkaalliset vähän kireinä kaikenmaailman kuvauksissa ja kissanristiäisissä! Tuli vaan mieleen kun sitä täällä montakymmentä sivua päiviteltiin.
"I am Swedish, but I live in Absurdistan"
Kyllähän suomalaisetkin miehet ajattelevat varmasti näin länsimaisista naisista
Jotain hyvääkin seuraa islamisaatiosta.
Tulin vain kommentoimaan ennen kun lukee pääsy kielletty (: ps muistakaa et meil on unelma.
Olikstää Ingrid Suomessakin jossain tapahtumassa puhumassa? Kuulostaa ja näyttää tutulta. Fiksu nainen.
mutta nyt meen seuraamaan itis2 mielenosotusta juutuuupista.
suomi ensin!
adios!
On myöhäistä katua, kun on paskat jo housussa.
Muu maailma seuraa kauhuissaan. Ruotsissa ja meillä vaietaan.