Mikä saa täysjärkisen (?) aikuisen uskomaan vaimosatuihin?
Ettekö te idiootit tajua ikinä mitään? :D Jollain on sairas pakkomielle sanaan vaimo, ja miehenä esiintymiseen. Joka päivä ja joka viikko tämä mielikuvitusvaimo tekee milloin mitäkin, aina löytyy lapset, aina löytyy samat loppuunkalutut ongelmat, ja lopuksi viittaus muihin naisiin ja voi että kun kiinnostaisi, mutta kun se VAIMO siellä kotona odottelee!!1!1!1
Pääni räjähtää ihmisten TYHMYYTEEN. Pitäisikö minunkin aloittaa anonyyminä vaimosatuilut? En tosin tiedä mitä siitä saisin, toisin kuin tämä toinen satuilija.
Kommentit (8)
Ai sekavammaksi XD Luepa parit vaimosadut, uusi tulee tänä aamuna/päivänä. Siitä seuraava tämän päivän iltana. Kaava on aina sama.
Ilkeä sika. kirjoitti:
Vittu sä oot kyllä rasittava.
XD
Ahaa, ilkeä sika on myös sss. Tai ehkä pitäisi sanoa toisinpäin. Kuinkahan monta nimimerkkiä/ alteregoa kirjoittajalla mahtaa todellisuudessa ollakaan. Kaffimånsteri, rauhoitu. Hörppäse vaikka välillä sitä sumppia ja purase suklaata.
Hieno tarina, Hermanni. Jos tuosta enää aloitus sekavammaksi menee, niin piipaa-autolle lienee tilausta.