Miten saada valkoiset hampaat?
Täytyykö mennä hammaslääkärille (?) vai voiko tehdä itse? Kauanko tulos kestää?Hampaani ovat hieman eri juomien kellastuttamat.
Kommentit (5)
Valkaisuliuskat ovat tehokkaat. Tilaa netistä.Halvat ja hyvät. Turha maksaa suomen hammaslääkärien kiskurihintoja. Jenkeissä ja englannissa käytetään näitä yleisesti.
Valkaisuliuskoilla minäkin valkaisen. Käytän niitä pari kolme viikkoa noin puolentoista vuoden välein ja silloin tällöin aina yhden liuskan. Ihanaa, kun on valkoiset hampaat, mutta ei epäluonnollisen näköiset.
Hei, tilasin juuri ebaysta tuotteita. Kiinasta voit valkaisusettejä tilata Suomeen. Ne maksaa 1-5e toiituskuluineen. Jos toimii sulla hyvin,niin tilaa jatkossa ihmeessä lisää. Mulla tietynlainen kynä ja valkaisuliuskat on toimineet tosi hyvin. :) n24
Jotkut sanoo kookosöljyn purskuttelun joka aamu 20.min ajan valkaisevan hampaita.