Lue keskustelun säännöt.
Kasvissyöjän elämä kallista -Sinkkumies
29.06.2016 |
Rupesin kasvissyöjäksi. Kalliiksi kävi. Herneet 10 kilo, Mansikka 12 e kilo, nektariinit 3,59 kilo, rypäleitäkin ostin 3,49 rasia, purjo vajaa 4 euroa kilo, tankoparsa 12,50 kilo
Kohtuuhintaista oli oikeastaan vain vesimeloni alle euron kilo.
Sinkkumies
Kommentit (2)
Jos juo koko kesän punkkua, niin onko sitä niinkö kasvissyöjä?
Sinkkumies
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Yllätys yllätys, ruoka maksaa.
Perheellinen