Heräsin yöllä siihen kun mieheni harrasti seksiä
Mun kanssa. Oltiin oltu aikaisemmin vappua viettämässä ja skumppaa nautittu jonkun verran. Olin täydessä unessa kun mieheni oli aloittanut yhdynnän kanssani. Heräsin ja olin ensin ihan pyörällä päästäni kunnes tajusin mitä tapahtuu. Huusin, et mitä helvettiä ja mieheni vaan murahteli jotain että panettaa ja jatkoi. No annoin hänen jatkaa loppuun asti ja nyt aamulla sanoin, että ens kerralla herättää mut ensin. Tuli vähän ristiriitainen fiilis moisesta.
Kommentit (11)
Ihanasti muljuu oli minun vaimoni kommentti kun herätin takaapäin ;-)
Mun mies herättää mut usein just noin, tai nuolemalla. Ei kyllä jatka jos käsken lopettaa, aika harvoin kyllä käsken koska spontaaniin orgasmiin on aika kiva herätä.
Tämähän on sama juttu kuin joskus aikaisemmin oli, just sama. Keksi ap uus.
Tuossa syy siihen, miksi minulla on oma makuuhuone. En pääsy klassisen kotiraiskauksen uhriksi.
Ja ap oli niin jurrissa ettei tuntenut kipua kun työnnyttiin kuiviltaan, vaikka kaikki täällä vannoo että ei edes liukkarin kanssa toi työntyä sisään aiheuttamatta kauheaa kipua.
Mies oli erehtynyt kuukaudesta. Ei vappuna saa tedä noin, vaan aprillipäivänä
Aika kiihottavaa olis!