Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Tunnustan nyt yhden nolon jutun (kakkosella käymisestä)

Vierailija
31.03.2016 |

Olin 18v ja oltiin juuri muutettu silloisen poikakaverin kanssa yhteen, ei oltu kauaa seurusteltu.

Nolostelin vessassa käymistä ja kakkoselle menin vain äärimmäisessä hädässä (silloin se sujui nopeesti). Kerran sitten wc-pönttö ei vetänytkään kunnolla ja pari paskakikkaretta jäi kellumaan, en todellakaan kehdannut vetää pönttöä uudestaan, poikakaveri olis voinu vaikka arvata et kävin paskalla.

No onnekseni meillä oli kissa ja neuvokkaana tyttönä nostin paperin avulla kikkareet kissan astiaan ja peittelin sinne.

Onneksi näin vanhempana kehtaa jo miehenkin aikana toimittaa normaaleja tarpeita.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
31.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mitäs kissa? Ei varmaan suostunut käymään enää vessassaan?

Vierailija
2/3 |
31.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuseeraatko usein peräreikääsi kun käyt kakka-asialla? Minulla se auttaa ummetukseen silloin jos jää paskakikkare siihen tyrkylle eikä tule kunnolla pihalle. Paska asiat on ihan luonnollisia ja kaikki kakkaavat niin ei semmotteita tarvi hävetä.

Sitten jos paskantaa housuunsa tai tulee verta anuksesta paskomisen yhteydessä, niin sillon se ei ole hyvä asia vaan pitää mennä lääkäriin. Voi olla ryppynaru löysä taikka pukama räjähtänyt.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
31.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Vierailija kirjoitti:

Mitäs kissa? Ei varmaan suostunut käymään enää vessassaan?

En kyllä enää muista miten kissa reagoi. Putsasin kyllä astian samana iltana.

Edellisellä vastaajalla taitaa olla jokin ongelma luetun ymmärtämisessä?

Ap

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kolme yksi viisi