Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Muisteletko usein kaiheudella ihanimpia finnejäsi?

Vierailija
07.03.2016 |

Jaa kokemuksesi täällä

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
07.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Minulla oli käsivarressa pieni näppylä ja siinä terävä piikkimäinen kohouma. Ei näyttänyt finniltä eikä minulla olekaan koskaan ollut käsissä finnejä. Puristin ja ulos tuli ensin parisenttinen kova tulppa ja ohuena nauhana vaikka kuinka pitkään ehtaa talia.

Työpaikan vessassa huomasin äkisti tulleen superison finnin häpykarvoituksen seassa. Oli pakko puristaa se siinä paikassa. Talia oli melkein teelusikallinen.

Vierailija
2/4 |
07.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joskus muistelen oudolla kaiholla etenkin leukaan tulleita paisemaisia finnejä, joissa ei siis mitään märkäpäätä ollut, mutta ne pystyi joka tapauksessa puristamaan. Niistä kuului sellainen kiva poksahdus tai narskahdus, kun ne puristi ja iho rikkoutui, ja talia lensi pisaroina peiliin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
07.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Joskus nenän päält tuli sellainen pitkä kovettunut korkkiruuvi, se finni oli varmaan puoli vuotta vanha.

Vierailija
4/4 |
07.03.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mulle ei tuu finnejä, mutta poikaystävälle senkin edestä. Puristin sen ohimolta kerran tosi ison finnin, ja se räjähti ja sellaista ruskeaa veristä töhnää lenti mun laseille.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yksi kaksi neljä