Varokaa oranssia kv firmaa
Ne dumppaa hintoja. Haluaa halvalla myyntiin.
Lisäksi Täkäläinen myyntijohtaja on kuuluisa sovinismista. Liero arvosteli edellisen asiakkaan persettä kumppaneineen kun käväisin toimistolla. Ajattelin keskustella hinnasta ja myyntisopimuksesta.
Firman arvot on muka
Kommentit (6)
Joku kiinteistövälittäjä 4% palkkiollaan saa ihan rauhassa arvodtells mun persettä mun selän takana. Ne rahat on oikeasti kuitenkin mun.
Meillä on Porvoossa firma Kaksonen, jossa oli törkeä veropetos. Yrittäjä sai tuomion. Silti vaan toimii edelleen. Onko tuo firma kyseessä? Tosin se on mielestäni nainen se Kaksonen, en ole ihan varma.
Eikö se ole Huoneistokeskus
Oranssi on enemmän. Mitä shittii
Ostin aikoinani ensiasuntoni kyseisen firman kautta. Kaupat menivät ihan hyvin, mutta kiinteistövälittäjä otti sitten asiakseen soitella ja lähetellä flirttailevia tekstiviestejä vielä pitkään kaupanteon jälkeen... En sitten vuosia myöhemmin myynyt asuntoani kyseisen firman kautta, vaan aivan toisen.
Jaa Huoneistokeskus.
Ja opettele yhdys sanat.