Miksi ruotsinsuomalainen homoseksuaali
on Suomessa tullut puolijumalaksi? Nytkin piinaa kaikkea kansaa luikuttamalla joululauluja naurettavalla ruotsalaisella aksentillaan televisiossa.
Kommentit (8)
Miten joku suomen suomalainen hetero jaksaa miettiä noin tarmokkaasti jonkun ihan random tyypin elämää?
Mää en tiedä kenestä puhutaan,
Antti Tuisku?
Pyydä osaston hoitajaa vaihtamaan kanavaa tai sitten paremmat lääkkeet.
cheekistäkö puhut? on tuhmaa haukkua muita homoksi.
Miksi pitää katsoa sellaista, mistä ei pidä? En minä ole tänä jouluna nähnyt vilaustakaan tätä artistia, en ymmärrä, miksi jonkun muun pitää väkisin itseään piinata.
Mutta itse olen livenä nähnyt ennen tätä suurinta suosiota ja todella karismaattinen esiintyjä. Arvostan, vaikka hänen tuotantonsa ei niin itseä miellytäkään.
Ei Robin oo homo vaikka vetääkin siskonsa haaremihousuissa ja eripari tennareissa plus LV-koruissa!!! NOOOOOO
Ja myös se "suuri" sinivalkoinen pillu pyöritti silmiään ja kiekui samassa ohjelmassa.
Itse en pidä kyseiseen henkilön äänestä enkä ulkonäöstä, mutta moni pitää häntä tosi karismaattisena ja hyvänä tulkitsijana.