Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko teillä kokemuksia nettikaupasta.fi - verkkokaupasta ?

Vierailija
21.12.2015 |

Perjantaina tilasin lahjan avomiehelle, puljun sivuilla lukee että silloin (18.12) tehdyt tilaukset ehtii pukinkonttiin. Maksettuani sivustolla näkyi tilausnumeroni, mutta vahvistusta en saanut sähköpostiin. Olen laittanut sähköpostia kys. puljuun, ja tänään koitin soittaa, mutta numeroon ei saada yhteyttä.

Kysyisin millaisia kokemuksia teillä on, itse vielä hyvää uskovana odotan että paketti ilmestyisi, mutta keskiviikon jälkeen ajattelin tehdä ilmoituksen jos näin ei tapahdu.

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
21.12.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Up

Vierailija
2/4 |
29.12.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Hei sama juttu :( Tilasin 16.12 samasta firmasta enkä ole edelleenkään saanut tuotetta. Sähköposteihin ei vastausta. Kyllä ärsyttää! Miten sulla on asia edennyt?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
01.01.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

mulla sama tilanne, en saanut sieltä vahvistussähköpostia jonka sain kun tilasin viime vuoden huhtikuussa.

odottelen vielä, en oo vielä yrittänytkään ottaa yhteyttä sinne

Vierailija
4/4 |
30.11.2016 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tuliko tilatut tuotteet perille?

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi yhdeksän kahdeksan