Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

...

27.01.2006 |

Aika tarkalleen uuden vuorokauden puolella ;))) aloitettu ketju!!!



Kirjoittelin tässä jokunen päivä sitten meidän parisuhdekriisistä/ minun unettomuudesta ja niistä ukon pornosurffailuista!! Maanantaista lähtien olen ollut täydellisessä nettipimennossa, kun löysin taas lisää " paskaa" koneeltamme" . Mies tuli päivällä käymään kotona, kun meillä rupesi katto vuotamaan :(( ja minä olin tietysti laittanut viestiä hänelle löydöistäni..Oli pahalla päällä kuin mikäkin, repi tietokoneesta kaikki piuhat irti ja nakkasi modeemin autotalliin. Tänään laittoi toimintaan,kun alkoi kertyä laskuja ;))



Illalla sitten juteltiin asiat puhki; huudettiin ja itkettiin molemmat. Tultiin siihen tulokseen, että meidän on PAKKO ruveta panostaan enemmän myös parisuhteeseemme, sillä molemmat kuitenkin rakastaa tosiaan tosissaan. Mies vaan puolusti itseään, että molemmat ollut väsyneitä tähän vauva-aikaan, mutta, mutta...mun oli pakko sanoa mitä itse tunnen: Sanon hälle, että vaikka itsekin olen kuinka väsynyt, niin IKINÄ EN OLE niin väsynyt, ettenkö jaksaisi vähän pussailla tms. antaa edes muutaman minuutin miehelleni aikaa (enkä tarkoita nyt pelkkää seksiä)



Maanataisen keskustelu-huuto-itku-session jälkeen( molemmat huusi ja itki) meillä onkin ollut ihanaa. Ukkokin tajusi, että vaimokekin tarvii välillä huomiota ja nyt onkin kokoajan niin huomaavainen, että ollaan molemmat aivan oikeasti todella onnellisia, kuin vastarakastuneita. Heitinkin huumorilla, että pitänee varmaan useammin riidellä noin tulisesti, että on näin ihanaa ja kiihkeetä!!



Anteeksi, tiedän että tämä on vauva palsta ja minä vaan itsestäni höpötän!!! Antakee anteeksi, pakko vaan purkautua!!!



Meillä muuten neiti tykkää hyppiä hyppykiikussa ;) kuola vaan valuu, kun niin innoissaan pomppii ja hihkuu. Vielä ei ryömitä, mutta tiedän, että tulee vielä aika, jolloin muistelee haikeana aikaa jolloin ei vielä ryömitty ;))))



Marraspallo: yritin katsella vanhoja ketjuja, mutta en hoksannut; eli oletko saanut ne kilpirauhasvastaukset????



Palaillaan....päivällä!!!!!!!!!!!!



Kommentit (0)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla