Muru täällä
http://www.vauva.fi/keskustelut/alue/2/viestiketju/1772840/mulla_on_ika…
Tosin en ole varma, kuka noista. Kertokaa te, jotka tunnistatte paremmin.
Kommentit (11)
ei-tunnistettavasti :DD
Mutta kyllä nyt on selvästi jo hirveä ikävä kihlattua. Voi olla, että jää tarjoileminen edustustilaisuuksissa, kun pitää lähteä takaisin Suomeen kihlattua vahtimaan.
Mull olis kyllä selitys, mutta en uskalla laittaa sitä tänne olis liika ruutista. Vois tulla joku hirveää pamahdus.
Ketjun Ap on Muru. Se lankeaa ihan just, merkit on ilmassa.
No, kriisiä pukkaa...
Se ammattikirjailija
Jos on, niin parasta vaihtaa alaa. Kukaan ei ostaisi Murun tuotoksia.
siis mikä murun koulutus on? joku amk vai?
Mikä ei vielä sano yhtään mitään...
ja ilmeisesti isänsä suhteilla saamassaan työpaikassa. Murun kihlattu on miesmalli. Molemmat ovat kyllä nättejä, mutta ihmissuhdetaidot ovat 15-vuotiaan tasolla. Ihan pelottaa, miten pian eroavat kesähäidensä jälkeen.
ja ilmeisesti isänsä suhteilla saamassaan työpaikassa. Murun kihlattu on miesmalli. Molemmat ovat kyllä nättejä, mutta ihmissuhdetaidot ovat 15-vuotiaan tasolla. Ihan pelottaa, miten pian eroavat kesähäidensä jälkeen.
Nyt on ulkomaan komennuksella. Poikkis on kyllä miesmalli mutta se ei ole hänen oikea työ vaan harrastus. Isän suhteet pitää paikkaansa ja ihmissuhdetaidot. On varmaan suhteillut liikaa sinne tänne että normaalit suhteet on ihan vieraita.
Ai sä laitoit ton linkin muuten. Sielläkin oli joku kaksoisolento ja sitä oli aika karseeta katsoa suoraan silmiin. Onneks oli aika hämärä ettei näkyny kunnolla.