Lue keskustelun säännöt.
Tunteeko joku oikeesti karvakammoisen?
04.12.2012 |
Eräs tuttavani meinasi pullauttaa silmämunansa pöydälle kun sanoin, että en aina jaksa ajella kainaloita enkä alapäätä juuri koskaan paitsi bikinirajat kesäisin.
Kummasteli suurinpiirtein että mikä nainen mä oon kun noin kehtaan ja kyseli, etteikö miestäni haittaa karvat pillussa.
Siis mistä ihmeestä noin fanaattinen näkemys ja se ilme? :D Onko teillä noin fanaattisia tuttavia? Ettei aikuisella saisi olla karvoja.
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
minä mietin just tänään,että miten muut suhtautuu siihen,että mies on todella karvainen. Tuli vaan mieleen kun istuin palaverissa ja katsoin erään miehen käsiä, ranteet ihan karvaiset ja kämmenselät karvaiset(ihan suomalainen noin 30-35v mies). En oikein itse tiedä mitä tuollaisesta ajattelisi- ehkä vähän siihen tyyliin, että jos olisi mun mies ja häntä todella rakastaisin niin kait ne karvatkin saa olla, mutta olen todella iloinen ettei mun miehellä ole niin karvaiset kädet eikä muutenkaan kuin kohtuullisesti.
Ap:n kysymykseen vastaus että en tunne ketään todella karvakammoista.