Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kyllä halvallakin saa ruokaa

Vierailija
30.11.2012 |

ostin reilun 6kg vaasan&Vaasan ruispaloja, olivat vielä lämpimiäkin. Maksoi 4€.



Ainakin kuukaudeksi on nyt leipää pakasteessa.

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
30.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meiltä lähimpään leipomon kauppaan n. 150 km, ei ihan joka päivä pistäydytä. Haen kyllä aina sieltä jotain, kun olen siellä päin liikkeellä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla