Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Supermarjo-Minnahan on ihan fiksu....

Vierailija
26.11.2012 |

verrattuna tuon tanssiryhmänsä muihin "tanssijoihin". Siis ihan näpsäkästi "johtaa" ryhmäänsä ja edellytyksiä oikeaksi tansijaksikin eniten. Nuo muut tytöt vaan kirkuu ja supattaa kuin teinipissikset.

En ole siis aiemmin nähnyt tätä Minnaa, lukenut vain palstalta juttuja hänestä ja aika erilainen käsitys sen perusteella oli.



Ja oliko tämä jotain ohjelmantekijöuiden piilovit**ilua kun yhdessä kohdassa yksi näistä tanssijapissiksistä teki hauiskääntöjä pikkupainoilla ei nyt niin kovin tiukasti ja ruuudussa oli teksti "tiukka treeniohjelma". Itse ainakin repesin. Ja kaiken huippu oli kun tämä yksi nuori blondineito oli ihan hengästyneen näköisenä tauolla ja sanoi, ettei kunto kestä.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
26.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

susta fiksu ihminen sättii toisia seläntakana, kikattaa ja muuten nollaa ihmisiä?



Fiksu ihminen käyttää nuuskaa?



Fiksu ihminen haukkuu läskejä jatkuvasti, eikä itsekään nyt ole parhaassa kunnossa?



Fiksu ihminen kiroilee ja kiukuttelee "alaisilleen"?



J N E.



Kyllä onhan se varmaan fiksumpi kuin moni niistä tanssijoista, mutta ei siihen paljon tarvita. Ryhmän toinen johtaja tuntuu olevan järkevä.

Vierailija
2/2 |
26.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olen nähnyt vain tämän viimeisimmän jakson, joten en voi ottaa kantaa noihin mainitsemiisi asioihin. Ja tosiaan vertasin näihin muihin tanssiryhmän jäseniin.

Ja näyttäisi siltä, että fysiikaltaan hän on ryhmästä parhaimmassa kunnossa, kun vain rasvaa saisi päältä pois. Mutta eiköhän se ole helpompaa polttaa rasva päältä pois, kun hankkia lisää fysiikkaa.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän yhdeksän yhdeksän