Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Häpyhuulten ruusuke. Kellään samaa toivetta.

Vierailija
09.11.2012 |

Minulla on isot sisemmät häpyhuulet. Ne tulevat jalkovälistä esiin kuin iso, mehevä ruusuke. Olisi ihanaa jos mies välillä vain pitäisi kättään sen ruusukkeen päällä, antaisi käden levätä siinä, vaikka tv:tä katsoessamme. Aina välillä hän voisi vähän ottaa sitä käteensä tai hiplaista jotenkin.



Minut tuollainen ihan tavallinen fantasia saa ihan kuumaksi. Ehkä siksikin että sellaista ei koskaan tapahdu. Miehet aina ajattelevat että jos käsi on siellä niin pitää "tehdä" jotain. Mutta ei aina tarvitse. Kämmen siinä hävyn päällä lämmittäisi ihanasti ja muutenkin, se olisi jotenkin mukavan omistava ele.



Kellään muulla samankaltaista kaipuuta?



N30

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
10.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olisi ihanaa jos mies välillä vain pitäisi kättään sen ruusukkeen päällä, antaisi käden levätä siinä, vaikka tv:tä katsoessamme. Aina välillä hän voisi vähän ottaa sitä käteensä tai hiplaista jotenkin.

N30


Ongelma on siinä, että se menee väistämättä nainniksi, jos miehen pyytää laittamaan käden tussuun. Miehellä alkaa seisomaan ja sit tulee alettua hinkkaamaan sitäkin ja lopulta on naitava.

Vierailija
2/2 |
10.11.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei ole isosta ruusukkeesta kokemusta, mutta exän kanssa tuli tehtyä paljonkin. Nykyisen kanssa ollaan aina eri huoneessa niin ei käsi yletä.

Kivaa oli ja kelpais kyllä

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä viisi neljä