Voiko avioparilla olla samaan aikaan joku laihuutta yleistävä sairaus?
Läheisessä pikku kunnassa asuu kolmihenkinen perhe.Lapsensa eli poika 18v on täysin normaalipainoinen ja pituinen,sen sijaan vanhemmat ovat todella alipainoisia.Miehellä joka päivä päällään sama varustus ellei sitten omistamia samanlaisia takkeja ja housuja.En tiedä polttavatko ketjussa vai mistä lie kyse mutta hälyttävän laihoja,naisen farkut roikkuu jalassa jne.Ikää on ainakin yli 45vuotta mutta näyttävät vielä vanhemmilta laihuuden takia.Pelottavan luurankonnäköisiä tyyppejä!
Kommentit (8)
tää pari huippurikas jonka vaimo löydettiin kuolleena kämpästä se tetra-juttu oli kanssa hyvin samanlainen,pistää silmään niiden oudon iso lukaali ja on varaa pitää sitä tyhjillään ja asua muualla ja näennäisesti sitten ollaan taas kämpässä ja ei olla.Ihme sakkia.Varmaan tosi rikkaita ja ylilaihoja tai sitten käyttää huumeita..
ehkä ls-ilmoituksen heistä.Kyselen täällä nyt teidän mielipiteitä mistä kyse.Itse epäilen huumeita!
oikeasti...ovat vaan laihtuneet lisää.Vähintään alkoholisteja ihan oikeasti tuollainen laihuus ei ole normaalia!!Jos näkisit ne ihmiset tajuaisit mistä puhun.
ehkä ls-ilmoituksen heistä.Kyselen täällä nyt teidän mielipiteitä mistä kyse.Itse epäilen huumeita!
ootko ihan hölmö, jos lapsi on 18v. eli aikuinen niin lastensuojeluilmoitus vanhempiensa laihuuden takia vaikka aikuinen lapsi terveen painoinen olisi aika idioottimaista..
just tollasten ääliöiden takia lastensuojelulla ei ole aikaa niille oikeille tarvitseville.
Mies kävelee usein kyynelee silmissä,hakkaako ne toisiaan,vai loppuiko koskenkorva ja krapula tuli.
Mies kävelee usein kyynelee silmissä,hakkaako ne toisiaan,vai loppuiko koskenkorva ja krapula tuli.
soita itselles psykiatrille aika.
kuolemaan johtavaa tautia ovat kai jo molemmat kuolleet. Haastattelusta on jo sen verran aikaa. Niillä ei muistaakseni ollut lapsia.
Tuollaiset 18-vuotiaat kollit saattavat syödä kuin hevoset ja perikatoonhan siinä joutuu.