Suomen Huippis, katson just boxilta...
Herranjestas ton Polinan asennetta! :O Toivottavasti ei voita! Sisäinen rumuus pukkaa pintaan ja kovaa :(
Kommentit (4)
En tiedä onko kyseisestä tyypistä vain leikattu tietyt jutut että saadaan ohjelmaan "pahis" vai onko tosiaan noin paljon negatiivisempi kuin muut.
Polina vaikutti ihan fiksulta kommentoidessaan pudotusta erillisessä pätkässä.
Totta kai ohjelmaan on leikattu eri kohtauksia, kuvausmateriaaliahan on paljon enemmän. Mutta silti, vaikka olisikin leikattu, niin kyllä hänen kommenttinsa muista kilpakumppaneista ovat aika ala-arvoisia. Siitäkin huolimatta, että hänen juttunsa eivät olisi aina tuota tasoa. Moni ei koskaan menisi puhumaan toisista noin. Ameeba - tekis mieli ravistella.. jne. Ensin ärsytti Vilma, sitten Viivi ja kuka sitten?
koska itsekin olen aika suorapuheinen ja olisin kyllä voinut sanoa esim. tuon "Viiviä tekis mieli ravistella" kommentin. Kun kyllä se vaan minustakin on usein ihan poissaolevan ja apaattisen oloinen, ja asenne vähän semmoinen "emmäoikein tiiä haluunks mä malliks mut kai mä haluun mut en mä kyl ala mitään tehdä mistä mä en tykkää".