Muita miehiä jotka tykkää tukevammasta ja karvallisesta pillusta
Onkos paljon muita miehiä jotka aidosti tykkää vähän tukevammasta, sanotaan 65-100 kg riippuen pituudesta? Ja toki eniten niistä joilla on leveä lantio ja isot tissit + reidet?
Ja alapäässä saa olla mukavasti karvaa, ei mitään viivoja eikä sheivauksia reiän ympäriltä vaan sellainen perus tiivis tuhero, ei kuitenkaan reisille menevä. Sellaista pidän naisellisena.
Osa kavereista kattoo hiukan kieroon kun sanoo, etten välitä poslarista tai laihasta, mutta mitä sitten. :)
T. mies32v
Kommentit (7)
Samoilla linjoilla ollaan. Rouva tykkää pitää posliinia ja minä saan aina välillä houkuteltua kasvattamaan karvat ja onhan ne niin ihanat. Sitten sen kauden jälkeen taas tuo possukin istuu hetken silmään. Mutta hairypyssy is best. Nyt puhun vaan estetiikasta en hygieniasta tai suuseksin antamisesta villalankamattoon. ei minunkaa mielestä reidet saa olla peitettynä vaan perus siistimiset ja se on siinä. Mikä onkaan ihanampaa kun tussu paistaa pikkareiden läpi....hmmmm. Naiset natural please, ainakin välillä
M 38
ja nimenomaan ei saa lyhentää karvoja sellaiseksi sentin pätkäksi joka menee ihoa myöden ja vaan parasta kun karvat on tuuhea matto joka pullottaa pikkuhousua :)
Naisen pyllistäessä on mahtavaa jos pillun aukon reunoilla on karvoja, sinne on mukava lähteä tuuppaamaan. Mm. xhamsterista löytyvä Taija Rae/ Ron Jeremy pätkä on hyvä kun karvoitus näkyy villisti jopa välilihassa / emättimen sivussa, mutta ah niin feminiinisesti. Posliini ei ole naisellinen, se on lapsellinen.
Itse en ole koskaan kokenut karvoja huonoksi suuseksiä antaessa, tuo oman säväyksensä kun sormilla saa levittää karvallista häpyä.
Samoilla linjoilla ollaan. Rouva tykkää pitää posliinia ja minä saan aina välillä houkuteltua kasvattamaan karvat ja onhan ne niin ihanat. Sitten sen kauden jälkeen taas tuo possukin istuu hetken silmään. Mutta hairypyssy is best. Nyt puhun vaan estetiikasta en hygieniasta tai suuseksin antamisesta villalankamattoon. ei minunkaa mielestä reidet saa olla peitettynä vaan perus siistimiset ja se on siinä. Mikä onkaan ihanampaa kun tussu paistaa pikkareiden läpi....hmmmm. Naiset natural please, ainakin välillä M 38
tykkään karvaisesta pillusta... sitä on ihana nuolla, se on kuin miehen parta... tykkään siis myös miehen parrasta ja sellaisen karvaisen parran suutelemisesta joten ihanaa kun naisella on ne mustat pillunkarvat...
joo olen bi :)
Todella karvaisessa naisen jalkovälissä on jotain eläimellisen seksikästä. Aivan tulee moppe mieleen, kun karvapillu pyllistää.
ups