Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

atlantica aegean blue

Vierailija
25.09.2012 |

Lomalle lähtö lähenee, uutta tietoa ko. hotellista kaipailen. Onko kukaan käynyt lähiaikoina? Meitä lähdössä 3 aik + 2 lasta. Varattuna perhehuone + raj. merinäköala. (Olivat kuullema suurempia perhehuoneita) Minkälaiset huoneet, ruokailut + altaat? Mahtaako altaiden vesi olla kylmää näin syksyllä, tarkeneeko pienokaiset? Onkohan hotellissa nokkamukeja vai pitääkö ottaa oma mukaan? Kaikenlaisia vinkkejä/kommentteja otetaan vastaan.

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
26.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Olimme pari vuotta sitten syksyllä, mukana 1 vuotias lapsi. Oli oikein kiva hotelli, hyvät altaat ja hyvä ruoka. Oltiin syyskuun alussa ja silloin oli ainakin altaissa ihan uimakelpoinen vesi, ja ilmat tosi kuumat. Hotelli oli hyvä, mutta ympäristö ei kummoinen. Vähän "keskellä ei mitään" ja rattaiden kanssa oli vähän huono kulkea "keskustaan" kun jalkakäytävän oli huonot, kapeat ja korkeat... mutta se oli pieni murhe. Joo, meillä oli osittainen merinäköala, mut se oli kyllä lähes vitsi, kirjaimellisesti osittainen... kun oikein pälyili niin näkyihän se meri sieltä puskan takaa... ;) Hauskaa lomaa!

Vierailija
2/2 |
26.09.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

unohtui vielä että nokkamukeja ei silloin ainakaan ollut, ja aamiaisravintolan mikrossa kävin lämmittämässä purkkiruokaa päivälläkin.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kuusi kuusi neljä