Mistä oranssisävyinen toppahaalari???
Etsiskelen kokooa 92 olevaa toppahaalaria, jossa olisi oranssia. Mitä enemmän, sen parempi:) En ole löytänyt pikaisella katselukierroksella Huutonetissä ja Koillis- Helsimgin kaupoissa. Olisikohan jollakin parempaa tietoa, esim mikä merkki tmv?? Kiitso:)
Kommentit (5)
Taitavat liikkua samoissa hinnoissa, mutta olen ymmärtänyt, että Ticket olisi tosi lämmin? Ihanaa kun löytyi haalari, joka meillä (siis meidän perheen maun mukaan) sopii sekä tytölle että pojalle.
Prismassa Lassien sini-oranssia oman mallinsa lisäksi, jossain Sellon uusista lastenvaatekaupoista sini-oranssia Rukan AWS-haalaria irroitettavalla vuorella.
Meillä on Reimatecin koko-oranssi puku (tosi kiva!), ostettu tosin viime vuonna, eli en tiedä onko enää valikoimissa.
Rasavilin Ricoa saa sellaisena, että yläosa on oranssia ja alaosa tummansinistä. Kuva osoitteessa
http://www.rasaviltuote.fi/html/rico.html
En ole aivan varma, mutta luulisin nähneeni sitä Espoon Sellon Orchestrassa ja/tai Ison Omenan Pikku Kipparissa.