Mitä vessapaperia laitatte vessaan, kun tulee vieraita?
Kommentit (29)
ja pojille sellaista, missä on pieniä laivakuvioita.
Meillä ei vieraat saa kylppärin kaappeja auki, ne on lukossa, eli turha kurkkia niihin.
Jos anoppi tulee, niin pinon hiekkapaperia...
Karaistuvatpa perkeleet jos ei ole omaa paperia mukana! Minä rupea muiden perseenpyyhkimisestä maksamaan.
tajuaa miten pinnallisia olette. Elämä on.
ne lidlin halpikset mihinkään lähistölle, että vois nähdä?
En mä sentään ihan tyhmä ole, ne laitetaan kunnolla piiloon, jotain tasoo siis!
Tulee kotiin kuskattuna alle 5ekee rulla.
<a href="http://www.dealextreme.com/p/100-dollar-bill-103208?r=34774240" alt="http://www.dealextreme.com/p/100-dollar-bill-103208?r=34774240">http://www.dealextreme.com/p/100-dollar-bill-103208?r=34774240</a>Näkee et ei olla wt
eurokuvioisina. Laitan myös euron näköiset serveteiksi kahvipöytään meillä.
Vessankaappiin laitan aina dildon töröttämään ja meidän isännän maskin siihen viereen
http://www.hotlips.fi/seksiasut-alusasut/miesten-vaatteet/latex-maski.h…
Jotkut vieraat tuleekin vessasta aika järkyttyneen näköisinä!:)
rullallinen hiekkapaperia. Sillä saa niin hyvän kuorinnan tuonne alapäähän, että hemmottelen sillä aina meidän vieraita.
Joillekin vaihdan halvempaan, joidenkin suon käyttävän samaa kaunista kuviollista kuin mekin :D
Ällöttäviä sottapyttyjä täällä taas. Kyllä meiltä ainakin vieraille omat pyllypyyhkeet liikenee. Täytyyhän se pissi karvoista pois pestä ennenkin vaikka kahvipöytään istuu.
En osta erikseen wc papereita vieraille vaan käytän aina sellaista wc paperia josta tykkään.
Onko sulle jäänyt joku vanhan ajan pinttymä että pitää pyyhkiä sanomalehteen tai huonompaan mahdolliseen, mutta vieraille sitten pitää olla paksua ja pehmyttä wc paperia?
Oli mitä oli, mutta mun mielestä on ällöä, kun vieraat runkkaa meidän vessassa. Joskus löytyy sellaisia ihan selviä runkattuja myttyjä vessan roskiksesta. Ja ei siitä oikein voi sanoo. Kun on vaikka paljon vieraita, ei sitä varmaksi tiedä kuka se on ollut.
meilläkin on jokaisen vieraan nimellä koristellut Marimekon pyyhkeet on vieraitten WC:ssä odottamassa. Ei me mitään paperia käytetä, yäk.
meillä käytetään muuten ihan tavallista Emboo, mutta vieraita kun on tulossa, niin käyn joko ostamassa tai kaivan kaapista, jos siellä on, sellaista ihanaa vaaleanpunaista tuoksupaperia, missä on myös soiva hylsy. Se soittaa Sunday, monday, happy days melodiaa aina kun paperia vetää siitä.. Sisustuskaupasta sitä ostan, maksaa vähän enemmän, mutta on se vaan niin söpöä.
Ja sinäkö sitten pyykkäät vieriatten paska jälkiä pyyhkeistä!
Onko pakko käydä kakilla kun on kylässä? Ja minulla on aina omat paperinenäliinat käsilaukussa kun olen vieraisilla.
on tapana antaa ne vieraitten mukaan pyykättäväksi. Voivat sitten seuraavalla kerralla tuoda ne puhtaana mukanaan, kun tuleva kylästelemään.
ja muuta ilmaisjakelua, vieraille yritän varata paperia. Mikä lie ekomerkki, sellasta keltasta.
Eli käsisuihkulla pestään, sitten kuivatellaan föönintapaisella ja huulirasva on tarjolla lavuaarin reunalla, ettei paikat kuivu!
ymmärtävät vieraatkin, että sillä saa pyyhkiä perziinsä.
pyyhkikööt sanomalehteen ihan niin kuin me muutkin !!