Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Olen raskaana -mies ei enää pidä seurastani

Vierailija
16.06.2012 |

Täällä taas vietän viikonloppuni yksin, kun mies ei halua ottaa minua mukaansa raskauteni vuoksi. On kuulemma niin roisin näköistä, kun raskaana oleva nainen tulee baariin mukaan. On siis katsomassa keikkaa siellä.



Miehellä on tosi paljon omia menoja.Mun menoja tietysti rajottaa väsymys ja loppuraskauden vaivat. Tuntuu, ettei mies enää halua viettää aikaa kanssani ja kohtelee, kuin olisin jotenkin sairas raskauteni vuoksi :( Vauva on kuitenkin suunniteltu ja toivottu. Tosi paha mieli :(

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
16.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

että silloin kun oli itse raskaana, ei mies enää halunnut seksiä ollenkaan ja hellyyskin loppui. Rupesi myös viihtymään autotallissa yms. Kun on pulla uunissa, et tartte enää yrittää - olet nalkissa loppuiän ja mies tietää sen.

Vierailija
2/2 |
17.06.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ap

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi kaksi kolme