Lue keskustelun säännöt.
RYANAIR:maksamisen jälkeen ei tapahdu mitään, missä vika?
16.06.2012 |
Ollaan varaamassa lentoja ja kun sitten päästiin maksamiseen, niin ei tapahdukaan mitään! Ohje kehoitti olemaan kärsivällinen ja mainittiin että vahvistus voi viedä 45 sekuntia, mutta nyt on mennyt jo vartin! Onko jollain käynyt samalla tavalla, missä vika, mitä nyt pitäisi tehdä? Apua!
Kommentit (5)
Katkaisitko yhteyden? Tietoliikenneyhteytesi onko katkoja?
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
näy tilillä eikä sähköpostissa! Ja Ryanairin sivulla näkyy vain valkoista "kehysten" lisäksi, reunassa näkyy lennon tiedot... ap
laittaa uudelleen jos sitten tuleekin tupla varaus...? ap
näköjään yrittää uudelleen ja vaihdoin Google Chromen Exploreriin ja saatiin liput ostettua! Kuulin että tuota samaa se on tehnyt muillakin. ap
Onko s-postiin tullut vahvistusta. Mulla ainakin check-in ei meninannut onnistua, koska sivu oli ollut liian kauan auki. Koitin uudestaan ja kaikki toimi. Mutta siis lippu mulla jo oli.