Haluaisin NIIIIN kovasti silikonit..
Mutta pelkään, että siitä seuraa jotain komplikaatioita.. Repeämisiä, tulehdusta ynm..
Kommentit (9)
enkä minäkään mitään överi tissejä halua.
Rumat ovat. Miksi et osta kunnollisia, topattuja liivejä?
silikonirinta oli räjähtänyt! Lue:
http://www.iltalehti.fi/hullumaailma/2012060915687928_hu.shtml
Henk.koht. en ymmärrä ollenkaan, miks pitää tuhlata rahaa johonkin silikonipalleroihin, jotka voivat vielä koitua kohtaloksi. Niin turhamaista!
Imetyksien jälkeen ei ollut mitään jäljellä. Ei siis mitään. Lihaksen alle laitettiin sievät 250 cc ja ne on niin luonnolliset ja nätit. Elämäni paras investointi itseeni. Ihana ostaa tavalliset liivit ilman että tarvii olla geeliä tai muuta täytettä.
Sama hinta, ja koon saa päättää... suosittelen näitä söpöjä pikkutisuja!
Ihmiset laittaa meikkiä, lisää ripsiä, värjää tukkaa, ja sit keuhkotaan että tissit on luonnotonta :D
Jokainen saa tahollaan miettiä terveytensä puitteissa valintoja. Luulen, että tissini ovat parempi kuin tupakointi, roskaruuan syöminen, liikkumattomuus tai ylipaino... elämä on riskejä täynnä. Kaikki voi mennä päin persettä tai sit voit vaan olla tosi onnellinen ja tyytyväinen kuten minä :)
On niitäkin jotka on ihan tavan tallaajia eikä mitään huomiota hakevia bimboja..
Sinä joka kerroit, että olet ne hankkinut niin miten pitkä aika leikkauksestasi on ja missä kävit?:)
-Ap
jos haluat ottaa riskin ja koet ne sinulle niin tärkeiksi, niin sitten otat ne.
Ei paljoa auta täällä ihmetellä. Ja kyllä niitä voi ottaa ihan kohtuukokoisia =)
mitäs? Silikoni kauppaan mars mars!!! Kaikissa on omat hyvät ja huonot puolensa.
wt touhua!