minä ja anoppi?
yksin kertasesti vaimoni oli iltakoulussa,anoppi sattu kylään,hän on hyvin nuorekas,niipä asia päättyi sänkyyn,tulin katuma päälle,anopille sanoin unohdetaan koko juttu,siihen vittumainen vastaus,jatketaan kerran viikossa sitten en puhu mitään. miten pääsen anopista eroon?????????
Kommentit (16)
mistäs sen muuten tietää haluaisiko anoppi seksiä vai ei?
Ettei vahingossa ehdota sellaiselle anopille joka ei edes halua ajatellakaan moista tapahtuvaksi?
Jotkut anopit kyllä kuolaa ihan selvästi tyttären miehen perään..
mistäs sen muuten tietää haluaisiko anoppi seksiä vai ei?
Ettei vahingossa ehdota sellaiselle anopille joka ei edes halua ajatellakaan moista tapahtuvaksi?Jotkut anopit kyllä kuolaa ihan selvästi tyttären miehen perään..
saunomista yhdessä, kun vaimo ei ole mukana?
Onko liian häveliäs?
Juhannussauna on hyvä syy saunoa yhdessä.
taas jouluna saunotaan...anopin kanssa? Onpa hänellä aika herkut isot rinnat..
Mullaon jo kaksi vuotta ollut sama tilanne! Näyttelen anopille kärsiväni hänen "kiristyksestään" vaikka ainoa josta kärsin on hänen joskus liiankin kireä pimpsansa. On muuten kireämpi kuin vaimolla...
Jatka samaan malliin. Toivottavasti anoppisi on hehkeä rouva!
jouluaterialla anopin rinnat näyttivät tosi herkuilta. Aivan kuin rintaliivit olisivat puuttuneet? Nännit näkyivät juhlavaatetta vasten ja olivat jotenkin elävämmät. Muutenkin tuo anoppi näytti aika hehkeämmältä kuin aiemmin.
yllätin vahingossa anopin vaihtamasta housuja eteisessä. Aika herkun näköinen oli sukkahousuissa ja valkoiset alushousut sekä vaaleat rintaliivit nänneineen näkyivät läpi.
Jälkikäteen mietin että tekiköhän tuon tahalteen minulle, koska ne toiset housut olivat lähes samanlaiset mitkä hän vaihtoi pois :D
Odotti ja odotti riisuuntuessaan sopivaa hetkeä että pääsi vilauttamaan minulle?
Näinkö te anopit teette ja vamppaatte tyttärien miehiä?
Mä ostin anopille stringit. Vein ihan perille asti ja pyysin heti sovittaan. Ei siinä muuta tarvittu. Viiden minuutin päästä jo naitiin.
Voi olla että olet nalkissa, kiristää sua jos et nai kertoo vaimollesi että olet antanut hänelle.
ainakin paha sellainen...Huh,teitä miehiä,mihin ongelmiin sen "putkiaivoajattelunne" kans joudutte!!
tosielämässäkin. Tuskin niin harvinaista kuin oletetaan, valitettavasti.
Ai miten anopista eroon, ota akastasi ero, niin anoppikin jää rannalle.
kuulostaa kätevältä järjestelyltä :)
Tämä on varmaan provo. Mutta, jos olisikin tosi, niin ei anoppi toteuttaisi tuota uhkaustaan.
nyt sentään :)
Taitaa mielikuvituksesi olla aika vilkas jos näin luulet.
anopin kanssa?