Lue keskustelun säännöt.
Mitä mieltä vai lieneekö turha edes kysyä?
13.04.2012 |
Olen tuntenut yhden miehen pari vuotta, jonka kanssa nähty pari kertaa ja nyt olis parin vk päästä mahdollisuus mennä toiseen kaupunkiin ja olla ehkä yökin yhdessä. Varattuna naisena (hän myös varattu) olen tietenkin hyvin epävarma, mitä olen tekemässä.... mies on erittäin mielenkiintoinen, ei olla missään tapauksessa mitään perhettä perustamssa eikä edes mitään seurustelua harkita, pientä piristystä arkeen, mutta.....Kertokaa kokemuksianne, olenko täysin seonnut?
Kommentit (2)
tosi paljon tämän takia. Mä yritän ajatella järkevästi, mutta ei pysty... Sellainen pieni järjenkipinä on kyllä päässä, että saattaapi jäädä suueluasteelle tämä "suhde". Katsotaan! :)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Pieni piristys tekee hyvää. Sä voit paremmin ja sitä kautta sun vakituinen suhdekin voi paremmin. Älä kuuntele näitä itsestään ja suhteestaan epävarmoja, elämäänsä pettyneitä kotimammoja. Ne ei tiedä.
Hauskaa seikkailua ja onnea :)