Mitäs piditte hypnoosiohjelmasta?
Aika hauska oli, onkohan ihan todella hypnoosissa julkut vai onko käsikirjoitettu juttu?
Kommentit (12)
Oli todella viihdyttävää katsella mitä tuo mystinen hypnoosi saa ihmisen tekemään. Ja vaikuttavaa oli!
Hieman oli nainen nyrpeänä alkuajan kun ei selvästi pitänyt ajatuksesta mitä ohjelman aikana tulee selville mutta loppua kohden rentoutui.
Mukavaa kun tulee uusia ohjelmia televisioon!
En ole pitkään aikaan nauranut, hyvää teki!
Nauratti etenkin se huulirasvajuttu ja hieronta...
hypnoosissa. Ohjelma on käsikirjoitettu ihan varmasti. Hänellä meni pokka siinä huulirasvajutussa ihan täysin, mutta improvisoi hihittelyn sekoiluksi. Se sekoilu tosin oli aika hauskaa ja huulirasvajuttu vastasi jotain Miitta-tädin sketsisarjan absurdia kohtausta.
sitä ei kai voi tietää... Mut kivaa viihdettä
En oikein jaksa uskoa että olisi totta...
parasta kuitenkin, ettei kuuntele itse tallenteen hypnotisointiosaaa ainakaan autolla ajaessa.
Minusta jo mainokset näyttivät siltä, että ei ole minua kiinnostava ohjelma. Mietin, että kukahan tuollaistakin viitsii tapittaa.
Onneksi keksin lauantai-illalle järkevämpääkin tekemistä kuin tvn katselu!
sen juontajan juuttumista siihen housuttomuusjuttuun...(ja muutenkin mietin onko lapsille sopiva ohjelma, siis koko perheen ohjelma... Nehän ymmärtää nuo asiat vähän eri tavalla kuin aikuiset)
turha ja tyhjänpäiväinen ohjelma, jonka tempo oli unettavan hidas. Ja ketä nämä julkkikset muka ovat, kuka heitä edes muistaa, se joku entinen miss-mikä-lie?
Minua vähän häiritsi miksi se Joanna piti "nukuttaa" ennen studio-osuutta, ja miksi oli sitten ihan tokkurassa alkuajan? Eikös hypnoosiosuus ollut nauhoitettu jo etukäteen, ja nyt piti vaan katsella sitä...?
Taas joku tylsa ohjelmatoimisto varmaan taas ideoinut ja laskuttanut.