Olipa ihana tossa illalla. Ja samalla yököttävää, mutta ihanaa :D :D
Mulla on äärettömän runsaat ja hyytymäiset kuukautiset, ennen synnytyksiä ne oli vielä äärettömän kivuliaatkin. Kipua "lievitin" aiemmin orgasmilla, se rentoutti ja sai esim. nukkuttua paremmin. No, se tapa on jäänyt, vaikka kipuja ei enää olekaan, nyt tavallaan "nopeutan prosessia" tekemällä itselleni orgasmin. Teen sen suihkussa, koska muuten ois liian sottasta. :)
Tossa illalla menin sit suihkuun ja masturboin ja kun sain orgasmin, oikein tunsin miten tavaraa lähti liikkeelle varmaan kohdusta asti ja ulos tuli iso hyytymä, siis todella iso! Oon ihan varma, että nää menkat on helpommat, kun varmasti puoli seinämää tuli kohdusta kerralla ulos!
kannattaa kokeilla, jos kärsit samasta vaivasta :)
Kommentit (5)
kai otit sen hyytymän lasipurkkiin talteen?? senhän voi pistää vaikka kirjahyllyyn esille!
ei taida kyllä toimia ihan terveillä ihmisillä noin toi homma.
muuten toimii!! Orgasmihan saa kohdun supistelemaan ja siten kyllä irrottaa hyytymiä ja vuotoa ja rentouttaakin vielä.
Seksihän on ihan vanhankansan kikka kuukautiskipuihin!!
vähän vähemmän yksityiskohtainen kuvaus olisi minunkin mielestäni riittänyt, niin on pakko omalta osaltani todistaa että orgasmi todellakin helpottaa kuukautiskipuja!! Kokeilkaa vaikka :)
Voi luoja.