Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Onko tämä mielestäsi tasokas nainen?

Vierailija
07.02.2012 |

Ulkonäkö: 28v, brunette, hiustenpidennykset, ripsienpidennykset, ei meikkaa arkena, normaali vartalo. Pukeutuu (kun jaksaa/on lähdössä jonnekkin) muodin mukaisesti. Ihan ok näköinen, vähän tunkkainen, huono iho ja meikillä vielä huonompi.



Lähihoitaja ammatiltaan, vakityö sairaalassa. Raha-asiat kuitenkin huonosti, paljon vippejä yms lainoja



Juo joka päivä kaljaa, joskus vaan muutaman ja joskus ihan perseet. Voi myös juoda ennen töihin lähtöä pari ja usein juokin. Polttaa tupakkaa, paljon, sätkiä.

Syö mielialalääkkeitä.



Asuu pienessä kaksiossa vuokralla huonolla alueella ja kämppä aina ihan kun pommin jäljiltä. Lattiat paskaset yms ja sisustus ei ole oikeastaan mitään, kaikki eri paria.



On ihan mukava ja ajattelee lähimmäisiään. Mutta osaa olla myös täys paska.



Tuli vähän pitkä selostus, mutta rupes vaan niin naurattaan kun tämä nainen sanoi itseään tasokkaaksi :D



Ja joku tulee kuiteskin mua haukkumaan, niin siitä vaan, en mä itsekään mikään tasokas ole, mutta en kyllä itseäni niin kehukkaan.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
07.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

ei tunkkainen voi olla tasokas. Siis mieti, tunkkainen..

Vierailija
2/5 |
07.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

sinä olet kateellinen, katkera ja pahansuopa ihminen, jolla on ilmeisen heikko itsetunto.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
07.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jokainen kai on jollain tavalla "tasokas" ja jokaisella on ikäviä luonteenpiirteitä ja ongelmiakin, isoja tai mahdottomia. Et kertonut, millainen menneisyys kaverillasi on. Luultavasti siellä on jotain rankkaa takana, koska tarvitsee mielialalääkkeitä. Silloin on ikävää mennä tuomitsemaan ja naureskelemaan. Voipi olla että ystäväsi itsearvostus ei ole kovin vakaalla pohjalla ja on hyvä että hän pitää itseään tasokkaana, ettei ajaudu toivottomuuteen.

Vierailija
4/5 |
07.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

sinä olet kateellinen, katkera ja pahansuopa ihminen, jolla on ilmeisen heikko itsetunto.

Ole ainakaan kateellinen. Voisko tommoselle joku kateellinen olla?

-ap

Vierailija
5/5 |
07.02.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ne ovat ihan tuhottoman kalliita ja aika sellaista tuubaa että ilmankin tulee toimeen. Mutta muuten terveellisemmät elämäntavat ja raha-asiat kuntoon, niin voisi aika lähellä ihan tasokastakin olla.