Ystäväni alkoi ihailla uutta lumppu-kaveriaan ja pisti muhun välit poikki!
Tuo ämmä puhuu aina ja vain itsestään, koko ajan, loputtomasti, joka ikinen kerta kun sen näkee, mistään muusta ei voi puhua. Ystäväni on jotenkin ihan hänen pauloissaan. X on niin kiinnostava ja kokenut niin kovia ja miehet pyörii aina sen ympärillä (pukeutuu ja meikkaa kuin pahin duckface-huora ja kihertelee joka miehelle)
Kyllä vituttaa! Miten näin voi käydä vielä 3-kymppisenä? Yleensä näin ystävääni kahvilla, tai treffattiin jomman kumman luona ja vietiin lapsia pulkkamäkeen tai jotain tällästä kivaa tavallista. Nyt hän heiluu tän lumpun kanssa jossain bilehilediskoissa joka viikonloppu.
Mä olen inhonnut tätä tyyppiä alusta lähtien. Kaiken lisäksi tunki joka kerta meidän kahvitteluihin ilman kutsua. Nyt ystäväni sitten valitsi hänet. Ei kuulemma halua joutua välikäteen. Minä en ole tätä horatsua haukkunut tai hänestä mitään puhunut, eli se on kyllä tullut toiselta puolelta. Kyllä sapettaa niin maan helvetisti!