Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
nazar pegasos word vai mukarnas resort.
30.01.2012 |
Ollaan oltu pegasos royalissa kerran. tykättiin. Samoin leodikya arykanda oli huippu. Matkaan viisi henkilö.
Kommentit (2)
.. mutta Pegasos World oli huippujen huippu! Matkasta on jo neljä vuotta aikaa ja sen jälkeen on reissattu vaikka missä (tällä hetkellä asutaankin ulkomailla), mutta yhä lapset kyselevät että eikö voitaisi mennä "Siteeseen" uudestaan :)
No, nyt kun tällä puolella palloa ollaan, pitää tyytyä Barbadokseen, Meksikoon, Dominikaaniseen tasavaltaan, Hawaijiin ja muihin noloihin kohteisiin.. Mutta kyllä me vielä joskus Turkkiin ja Pegasos Worldiin päästään! ;D
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Olisi kiinnostavaa kuulla lisää Pegasos Royalista? Oliko huoneet kivat? Mahtuuko perhehuoneeseen 2+2 lasta ihan ok? Ollaan ensi kesänä suuntaamassa Royaliin. Kuvia on kovasti ihasteltu ja kokemuksista olisi kiva lukea lisää.