Niin miten se olikaan, viagra toimii silloin kun
on halut kohdallaan mutta ei seiso esimerkiksi psyykelääkityksestä johtuen?
Kommentit (4)
Diapamit aiheuttaa varmaankin sen ettei seiso.
Sulla nyt ei seiso muutenkaan kuin silmät päässäsi.Hahhahaa.
Vaikka olemmekin täällä anonyymeja, niin vinoilut voisit jättää väliin. Tuo mitä AP kysyi niin oli rohkea kysymys, olisit voinut olla vastaamatta. Mutta sinullahan tuntuu tulvivan kusi päästäsi yli, säälin sinua vitun homo.
Diapamit aiheuttaa varmaankin sen ettei seiso.
Sulla nyt ei seiso muutenkaan kuin silmät päässäsi.Hahhahaa.
Minäkään en voi käsittää näitä huutelijoita. Luuletteko olevanne vitsikkäitä? Vai saatteko jotain siitä, että ehkä aiheuttatte jollekin pahan mielen? Voisitko nyt selittää, miksi lähetit ylläolevan viestin?
Suomessa saa viagrareseptin julkiselta ihan kivuttomasti ja lääkkeestä kelakorvauksen pois. Luulisi, että edellisen postaajan kaltaiset spämmääjöt olisi jo siirtyneet muille apajille.
Tulli vielä vahtaa reseptilääkepuuhaa niin ei paljon kannata ulkomaisia nettipteekkeja käyttää.
Itse syön psyykelääkkeitä, olen huomannut että kuti ei irtoo kovinkaan helposti. Diapamit aiheuttaa varmaankin sen ettei seiso. Mutta niinkuin kerroin niin lääkäriltä pitäisi kysyä. Niin ja yleiskunto jos on huono niin voi myös vaikuttaa.