Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Ystävä raskaana:(

Vierailija
27.01.2012 |

Ja mua pelottaa ja säälittää se vauva jo valmiiks.. Ovat seurustelleet vasta 4kk, mies juoksee joka ilta ryyppäämässä ja vikittelemässä muita naisia, rouva vetää siitä herneet nenään ja uhkailee miestä kotona puukolla että lopettaa sen muitten naisten vokottelemisen.. Täysin hermoheikkoja molemmat, asiat ratkotaan huutamalla, uhkailemalla ja vittulemalla.



Miehellä ei harmaintakaan hajua mistään raskauteen tms liittyvästä (esim ystävä raskaana viikoilla 5+3, valitti yksi ilta mahakipuaan miehelle niin mies aivan tohkeissaan että ehkä se syntyy nyt!)



Mitään ei uskalla sanoa neuvona tai vinkkinä, kaikki otetaan vittuiluna (mm se että ehdotin josko osan kamoista huolisi käytettynä, meillä vauva nyt 4kk ja meiltäkin saisi jotain kamaa, niin se oli kamala loukkaus jostain syystä.=



Pelkään niin paljon että tämä vauva päätyy ravisteltujen vauvojen tilastoihin :'(

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
27.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

elämä on. Ei vaan voi elää kenenkään puolesta, eikä suojella myöskään. Todella toivoo ettei tuosta lasta synny, mutta toivottavasti luonto hoitaa homman.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi neljä viisi