Kestääkö herkkä runotyttö vaativan prsessan rouvan roolin? Epäilyttää.
Kommentit (15)
ei kertonut asiasta kertaakaan edes parhaalle ystävälleen.
Hääkutsu tuli täydellisenä yllätyksenä!
Onko sillä Jennillä ollenkaan omaa elämää?
oman pätemättömyytensä tason jo viestintäpäällikönä.
Toisaalta jos ufot valloittavat maailman Salen presidenttikautena, voidaan lähettää Jenni nousemaan vielä ufojenkin kuningattareksi reittä pitkin.
ei kertonut asiasta kertaakaan edes parhaalle ystävälleen. Hääkutsu tuli täydellisenä yllätyksenä! Onko sillä Jennillä ollenkaan omaa elämää?
omaa elämää, kun ei tartte kaikista omista asioista lörpötellä muille, vaan elää sitä omaa elämäänsä.
Terve vaan sinne kahvihuoneen kateellisille juoruämmille, onko kupit kuumana?
ei kertonut asiasta kertaakaan edes parhaalle ystävälleen.
Hääkutsu tuli täydellisenä yllätyksenä!Onko sillä Jennillä ollenkaan omaa elämää?
Sauli Niinistö ja Jenni Haukio seurustelivat parisen vuotta ennen avioitumistaan. Edes Jennin paras ystävätär ei tiennyt suhteesta mitään. Rakastuneet vihittiin kaikkien ällistykseksi vuonna 2009 Porin Reposaaren kirkossa.
Häiden jatkot pidettiin Raatihuoneen kellarissa, joten ravintoloitsija Anita Juholan harteille laskettiin aikamoinen salaisuuksien taakka. Hän ei saanut hiiskua sen enempää tarjoilusta kuin muistakaan sovituista asioista kenellekään.
Osa henkilökunnasta sai tietää juhlan aiheen vasta työvuoroon saapuessaan.
mikään herkkä runotyttö koskaan ole, vaikka sellaista julkisuuteen väittäisikin.
mutta jokainen voi miettiä omalle kohdalleen vastaavaa. Millaista tuollainen elämä voi olla, jos ei edes lähimmät tiedä? Minusta kuulostaa äärimmäisen yksinäiseltä elämältä.
onko sekin väärin ja paha asia? yhyy, jenni on kurja frendi.
oman pätemättömyytensä tason jo viestintäpäällikönä.
Toisaalta jos ufot valloittavat maailman Salen presidenttikautena, voidaan lähettää Jenni nousemaan vielä ufojenkin kuningattareksi reittä pitkin.
Eli hyvin on viesti purrut kansaan. Olisiko viestintäpäälliköllä osuutta asiaan? Tiedoksi; Jenni ei ole saanut paikkaansa Saulin avustuksella vaan omilla ansioillaan.
No entäs se rattijuoppoileva kapakkatappelija? ;) Hänestä tässä olisin enemmän huolissaan.