Lue keskustelun säännöt.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Alue: Aihe vapaa
ruskovillasta
11.01.2012 |
kuulin koko merkistä vasta tuossa turhin vauvatavara ketjussa. onko se oikeasti joku todella huippulaatuinen tuote vai onko se nimi joka myy ja nostaa hintaa. eli kantsiiko satsata?
Kommentit (2)
on vauvalle Ruskovillan vaippahousuja, villa-aluspaitoja, villahaalari, -kypärämyssy sekä lapaset, silkkimyssy ja kapalo. Mielestäni ovat laadukkaita, ollaan tykätty. Ruskovillan villavaatteissa pitää ottaa huomioon se, että niitä ei ole koisuojattu, ja sen takia ne pitää säilyttää suljetuissa pusseissa.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Alue: Aihe vapaa
Ruskovillalla on paljon hyviä tuotteita mm. silkkinen vauvojen myssy, villavaippahousut, villahaalarit, tumput, kypärämyssyt, harsvaipat jne. Minusta ovat olleet hintansa arvoisia, kun hoitaa hyvin! En ole lukenut ko. ketjua, johon ap viittaa, joten en tiedä, mistä tuotteesta siellä on kohkattu.