Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Blogeista

Vierailija
03.01.2012 |

Tietääkö kukaan mitään hyviä blogeja? juri alkaneita tai pidempään jo kirjoitettuja? voisi ihan mielenkiinnosta lukea :)

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
03.01.2012 |
Näytä aiemmat lainaukset

- sisältävät jotain ruutia

- jossa pohditaan kaikenlaista

- joissa ajatusten virtaa



Enkä ole saanut ehdotusta yhdestäkään. Saa olla paljon tekstiä, jota tarttee lukea niin kuin kirjaa. Sitä en sitten tiedä onko teksti kuitenkaan minulle tarpeeksi helppolukuista - jos teksti on jotenkin kamalan vaikeaa niin minulta jää lukematta.



Niin, en siis ole saanut ehdotusta yhdestäkään. Täällä palstalla, jotkut anonyymit, siis anonyymit, haukkuu tota yhtä bloggaria mielisairaaksi, mutta katoavat kun pyydetään sanomaan suoraan nimellä bloggarille. Joten en tiedä onko todella joku mt-ongelmainen ja sen vuoksi vaikea blogi - vai olisko siellä kuitenkin jotakin muuta. Aika paljon on kävijöitä eikä tietoa mistä ne tulevat, koska ei ole mikään sellainen sensaatioblogi, jossa esim. metsästetään jonkun aviomiestä, joka juoksee pikkutyttöjen luona...Mut voithan sä itse käydä vilkaisemassa: abortti.blogspot.com - ei kyl nyt enää juuri ole abortista!



Käy sit kattomassa vaikka salatturakkaus.blogspot.com ja naapurintyttoanaidaan.blogspot.com



Mitäs sanot?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi neljä seitsemän